قوانین وبسایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت لست سین

کاربران گرامی هر گونه اقدام شما در سایت به منزله پذیرفتن قوانین سایت می باشد، بنابراین لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت با دقت مطالعه فرمایید.

تعریف کاربر

کاربر شخصی است که با درج اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام، از خدمات سایت استفاده می‌کند.

توجه داشته باشید ایمیلی که با آن اقدام به ثبت نام می نمایید شناسه هر کاربر محسوب می شود، بنابراین تغییر ایمیل امکان پذیر نیست.

برای استفاده از خدمات سایت حتما باید یک شماره همراه معتبر را در فرم ثبت نام وارد کرده و برای نهایی کردن فرایند ثبت نام آن را تأیید نمایید.

توجه داشته باشید که این شماره فقط برای یک اکانت قابل تایید شدن است و امکان استفاده از آن در چندین اکانت وجود ندارد.

همچنین شماره وارد شده امکان تغییر ندارد، لطفا شماره معتبر شخصی خود را درج نمایید.

لطفا از ایجاد اکانت های متعدد خودداری نمایید. در غیر اینصورت، غیر فعال کردن شماره همراه، تأیید شماره همراه در اکانت های متعدد، جا به جایی دوره های خریداری شده و هر اقدام دیگری مابین اکانت ها امکان پذیر نیست و عواقب آن به عهده ی کاربر می باشد.

با ثبت نظر در قسمت نظرات دوره، به کاربران دیگر در انتخاب دوره و همچنین به بهبود و ارتقاء سطح آموزش مربوطه توسط مدرس کمک کنید. اما در نظر داشته باشید نظراتی که شامل موارد زیر باشند تأیید نخواهند شد و در صورت تکرار دسترسی به این بخش از کاربر گرفته خواهد شد:

هر گونه تبلیغات

بی احترامی یا توهین به دیگران

الفاظ غیر اخلاقی

نظرات نامرتبط به دوره

محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌های مختلف

لینک به سایت های دیگر

درخواست شماره همراه یا آی دی شبکه های اجتماعی از مدرس (در صورت تمایل مدرس شماره همراه یا آی دی شبکه های اجتماعی خود را در رزومه خود قرار می دهد)

حریم خصوصی کاربران

لست سین به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت می‌نماید. بنابراین متعهد می شود که در حد توان از حریم شخصی شما و تمام موارد ارسالی از سمت کاربران دفاع کرده و در این راستا از تکنولوژی‌های امن استفاده می کند.

تعریف مدرس

مدرس شخصی است که بعد از تأیید توسط کارشناسان سمت استاد را دریافت کرده و می‌تواند در سایت لست سین دوره های خود را منتشر نماید.

مجموعه لست سین برای اینکه بتواند آموزش های با کیفیتی را در اختیار کاربران قرار دهد، شرایطی را برای همکاری با مدرسان در نظر گرفته است.

برای اطلاع از شرایط تدریس لطفا با ما از طریق پشتیبانی در ارتباط باشید .

انتشار دوره

دوره های موجود در لست سین به شما فروخته نمی شوند. این بدان معناست که وقتی شما در دوره ای ثبت نام می کنید، مجوزی از لست سین برای مشاهده یا دانلود آن به شخص شما داده می شود. این مجوز به شما هیچ حقی برای فروش مجدد دوره (از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات حساب کاربری خود با دیگران، یا به اشتراک گذاری دوره در سایت ها و شبکه های اجتماعی) نمی دهد.

شما مجاز به تکثیر، توزیع مجدد، واگذاری، فروش، پخش، استفاده گروهی، اصلاح، انطباق، ویرایش، ایجاد دوره های مشتق شده، یا هر نوع تغییر و اشتراک گذاری دیگری نیستید. مگر اینکه ما به شما اجازه صریح این کار را بدهیم.

مدرسان نمی توانند مستقیما مجوز دسترسی به دوره را به کاربران اعطا کنند و این روند باید با هماهنگی مجموعه صورت گیرد. هر گونه مجوز مستقیم باطل و نقض این شرایط است.

شرایط خرید دوره ها

برخی از قسمت های هر دوره به صورت رایگان منتشر می شود تا شما بتوانید با نوع گفتار مدرس، کیفیت ویدیو و تسلط مدرس آشنا شوید.

علاوه بر این هر مدرس موظف است حداقل یک دوره رایگان ارائه دهد تا دانشجوها بتوانند بدون پرداخت هزینه با نحوه تدریس مدرس بیشتر آشنا شوند.

تیم لست سین از شما کاربران گرامی تقاضا دارد تا قبل از اقدام به خرید، دوره های رایگان اساتید را بررسی کرده و بخش های رایگان دوره ی مورد نظر خود را تماشا کنید و بعد اقدام به خرید نمایید.

مجموعه لست سین با در نظر گرفتن این موارد و حجم بالای دوره ها و جلسات مربوط به هر دوره،  نمی تواند مسئولیتی در قبال کیفیت دوره ها برعهده گیرد و از کاربران تقاضا دارد که حتما توصیه های عنوان شده را رعایت نمایند. ضمنا با توجه به این امکانات که برای بررسی کیفیت دوره و نحوه ی تدریس اساتید در اختیار کاربران قرار داده شده است، عودت وجه امکان پذیر نمی باشد.

بعد از خرید، برای حل هر نوع مشکل در خصوص دوره می توانید با مدرس در ارتباط باشید .

سوالات در بخش پرسش و پاسخ باید با عنوان مناسب درج شوند، به طوری که عنوان گویا و واضح باشد، با عرض پوزش سوالاتی که عنوان نامناسب دارند حذف خواهند شد.

مدرسان موظف هستند فقط موارد آموزشی که در ویدیو معرفی و سرفصلهای دوره عنوان می کنند را بیان کنند، و در رابطه با آپدیت دوره مدرس هیچ تعهدی ندارد (حتی اگر در دوره عنوان شده باشد). آپدیت هر دوره توسط مدرس اختیاری می باشد و تمام دوره ها لزوما آپدیت نخواهند داشت.

ارتباط با مدرس و پشتیبانی دوره ها فقط از طریق بخش نظرات و بخش پرسش و پاسخ سایت انجام می‌شود و تاپ لرن هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با ارتباطات خارج از سایت را بر عهده ندارد.

تعهدهای اعلام شده در ویدئوها توسط اساتید،به عهده سایت لست سین نمی باشد و مسئولیت آن به عهده خود مدرس می باشد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی فاکتور خرید، با ارائه شماره تراکنش و مبلغ پرداخت شده با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

با عرض پوزش برای دوره های خریداری شده، فاکتور صادر نمی گردد و در صورت نیاز به فاکتور، می توانید از رسید بانکی خود پرینت تهیه نمایید.

 

موفقیت را برای شما آرزومندیم !